Technolog – elektro

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Karlovy Vary

Do stabilní, výrobní společnosti v těsné blízkosti Karlových Varů hledáme technologa se zkušenostmi s kabelovými svazky!

POPIS POZICE

  • Účast při nabíhání nové výroby
  • Vytváření technologických postupů, návodek, výpočtů a kusovníků
  • Optimalizování současných výrobních procesů
  • Cílení na zvyšování efektivy práce

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického směru – elektro/strojní
  • Komunikativní úroven angličtiny nebo němčiny
  • Zkušenosti s kabelovými svazky velkou výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou technologických postupů a zaváděním nových produktů do výroby

NABÍZÍME

  • Mzda 35.000 – 65.000Kč na základě zkušeností
  • Měsíční prémie
  • Odměny za výkony nad rámec
  • Vánoční bonus
  • 22 dnů dovolené
  • Závodní stravování/stravenky
  • Vzdělávací kurzy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máte radši osobní kontakt, přijďte za námi na pobočku v Plzni – Náměstí Republiky 2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307