Řidič VZV

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme řidiče VZV. Nástup možný ihned!

POPIS POZICE

– naskladňování, vyskladňování materiálu

– práce s VZV

– 1 směnný provoz

PROFIL KANDIDÁTA

– platný průkaz VZV

– zkušenosti na obdobné pozici

– základy na PC

NABÍZÍME

– nástupní mzda 20.000 – 25.000 Kč dle zkušeností

– práce na HPP

– 25 dní dovolené

– stravenky

– příplatky za přesčasy, svátky

Pokud máte zájem, odpovězte na tuto pozici prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT

!!! Na telefonické reakce nebude brán zřetel !!!

KONTAKT

Klara Krivackova
klara.krivackova@manpower.cz
+420 727 901 423