Technik BOZP

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Působíte v oblasti bezpečnosti práce ve výrobní společnosti a v dané problematice se dobře orientujete? Přemýšlíte o změně zaměstnavatele za účelem nasbírání nových zkušeností, nebo kariérního růstu? Domluvíte se anglicky nebo německy? V tom případě hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Preventivní kontroly dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO
  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • Provádění pravidelných interních auditů a ročních prověrek bezpečnosti
  • Návrh a příprava firemních bezpečnostních kampaní

  • Středoškolské vzdělání technického směru, ideálně však vysokoškolské vzdělání v oboru bezpečnostního inženýrství
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik
  • Osvědčení dle §11 zákona o požární ochraně
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Proaktivní a kreativní osobnost

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a prosperující společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Další benefity se dozvíte na osobním setkání

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@manpower.cz
+420 725 079 633