MARKETING SPECIALIST (KOMPLEXNÍ POZICE)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 10

Pro našeho klienta, technicky zaměřenou firmu, hledáme marketingového specialistu (m/ž), který/á zastřeší komplexní marketingovou agendu.

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

  • Organizace a koordinace akcí pro zákazníky a zaměstnance společnosti v ČR a několika dalších zemích EU
  • Zajištění propagačních předmětů, příprava tištěných materiálů
  • PR agenda
  • Spolupráce při tvorbě contentu na sociální sítě
  • Komunikace a spolupráce s agenturami a jinými externími dodavateli
  • Udržování databáze CRM + návrhy na její zlepšení
  • Reporting
  • Monitoring konkurence
  • Dohled nad rozpočtem
  • Spolupráce s kolegy z obchodního a marketingového oddělení

PROFIL KANDIDÁTA

Potřebujeme, abyste měl/a…

  • Zkušenost z komplexní marketingové pozice
  • Češtinu na úrovni rodilý mluvčí
  • Pokročilou angličtinu – budete denně komunikovat se zahraničním
  • MS Office na běžné uživatelské úrovni
  • ŘP sk. B (kvůli případné návštěvě jiných firemních poboček)

NABÍZÍME

Můžete se těšit na:

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Nástup dle Vašich možností
  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • MultiPass
  • Lokalita: Praha 10

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052