´

Obchodní zástupce pro Západní Čechy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Lokalita: Plzeňský, Karlovarský,
Město: Tachov
Hledáme:Muže i ženy

Chcete si nadprůměrně vydělávat a pracovat pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů? Pak je tato pracovní nabídka přímo pro vás!  

Právě teď hledáme do týmu kolegy a kolegyně na pozici Obchodní zástupce v oblasti energetiky. Vítáme jak zkušené obchodníky, tak nováčky bez praxe.

POPIS POZICE

Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na obchod se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště.

Právě hledáme obchodníky do lokality: Tachov, Domažlice a Karlovy Vary.

PROFIL KANDIDÁTA

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ. Neměl by vám chybět ale i řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), čistý trestní rejstřík, SŠ vzdělání a živnostenský list (případně ochota si jej založit)

Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém. 

NABÍZÍME

Co Vás u nás čeká?
Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám diář plný schůzek.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Pošlete nám svůj životopis na lucie.vasickova@manpower.cz  nebo klikněte na tlačítko níže a připojte se do našeho obchodního týmu.

Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat. 

Těšíme se na vaši reakci! 

KONTAKT

Lucie Vašíčková
lucie.vasickova@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.