Řidič VZV – mzda až 27 500 Kč + nástupní bonus

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,

Máte zkušenost jako Řidič/ka VZV a hledáte nové uplatnění na trhu práce? Aktuálně hledáme pro našeho klienta posily na tuto pozici. Pošlete mi svůj životopis a pobereme spolu detaily.

POPIS POZICE

  • obsluha pilnice, hoblárny nebo sušárny
  • rozvoz balíků po skladě
  • evidence pohybu balíků po skladě v terminálu
  • nakládání vagónů, kamionů, kontejnerů

PROFIL KANDIDÁTA

  • samostatnost, flexibilitu
  • platný průkaz řidiče VZV (nad 5 tun nebo zkušenosti)
  • platný řidičský průkaz sk. B
  • ochota pracovat na směnný provoz (4 dny v práci, 4 dny volno)

NABÍZÍME

  • dobré platové ohodnocení
  • náborový příplatek 10.000 Kč
  • výkonnostní, docházkové a jiné prémie
  • dotované stravování
  • po dvou letech týden dovolené navíc
  • firemní akce
  • zázemí stabilní a prosperující zahraniční společnosti

Místo pracoviště: Paskov
Nástup: hned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete mi svůj životopis na email: marketa.simeckova@manpower.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@manpower.cz
+420 724 390 450