Seřizovač – lokalita Chomutovsko

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Chomutov

Do Výrobní společnosti na Chomutovsku hledáme šikovné seřizoavče, kterým nevadí práce na směny.

POPIS POZICE

– Nastavení všech strojů, nástrojů a zařízení pro výrobní proces

– Pravidelná kontrola efektivity běžících výrobních procesů

– Pravidelná kontrola stavu strojů a nástrojů

– Práce ve směnném režimu.

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ technického směru
– Zkušenost na obdobné pozici minimálně tři roky
– Základy práce na PC
– Manuální zručnost
– Preciznost
– Smysl pro pořádek
– Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, preciznost, ochotu učit se novým věcem
– Výhodou praxe se vstřikolisy

NABÍZÍME

– Fixní mzda dle zkušeností + bonus

– Příspěvek na stravování – stravenky
– Dovolená 25 dní
– Příspěvek na penzijní připojištění / Cafeterie Sodexo
– sick days
– Možnost realizovat se v rámci společnosti
– Společné firemní akce

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: michaela.pavlickova@manpower.cz

Těšíme se na Vás!

Tel.: 703 865 349

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349