Lisař_HRADEC KRÁLOVÉ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Hradec Králové
Hledáme:Muže i ženy

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Hledáme nové kolegy na obsluhu strojů na výrou a zpraccování výrobků z pryže.

Ideálně někoho, kdo má zkušenosti s prací ve výrobě a obsluhou strojů, není však podmínkou, stačí být manuálně zručný a mít chuť začlenit se do stávajícího kolektivu.

POPIS POZICE

– obsluha stroje

– lisování pryžových výrobků především pro automobilový průmysl

– Vyučení nebo základní vzdělání a praxe ve výrobě (praxe není podmínkou, zaškolíme)

– Manuální zručnost

– Fyzická zdatnost

– Vhodné pro muže

NABÍZÍME

– Možnost ubytování
– Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti
– 3 směnný provoz
– Příplatky za přesčas, směnnost
– 5 týdnů dovolené
– Příjemný kolektiv
– Příspěvky na oběd
– Dostupnost MHD

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosím použijte tlačítko “ODPOVĚDĚT” níže.

Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

KONTAKT

Magdaléna Hanzlíčková
magdalena.hanzlickova@manpower.cz
+420 703 865 273