Pracovník ve výrobě – Obsluha na balící linku

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Mokrá-Horákov

Baví Vás práce ve výrobě a na lince jste již dříve pracoval? Můžete pracovat na 12-hodinové směny? A nevadí Vám dojíždět kousek za Brno – do Mokré? Pak jste náš člověk!

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce?

-Obsluha balicí linky a expedice výrobků (obsluha stroje, prohlídka stroje, kontrola, drobné opravy atd.).

PROFIL KANDIDÁTA

Požadavky na tuto pozici:

-Předchozí zkušenost na podobné pozici ve výrobě (obsluha linky, případně seřizování linky).

-VÝHODOU je průkaz na VZV nebo alespoň nějaká zkušenost s řízením.

-Technické myšlení.

-Pracovitost.

NABÍZÍME

Co za práci dostanete?

-Pěknou nástupní mzdu a bonusy k tomu.

-Další ohodnocení a příplatky (čtvrtletně).

-Nadstandardní příspěvek na stravování.

-Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.

-Péče o zdraví zaměstnanců.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a získejte lepší práci. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343