Frézař na klasikách – Stabilní práce na jednu směnu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Moravský Krumlov

Jste konvenční frézař a tato práce Vás baví? Chcete dělat jen na ranní směnu v kusové výrobě a ve firmě s fajn rodinnou atmosférou? Rádi byste pracovali jen kousek od domu? Tak se nám ozvěte a využijte svých zkušeností!

POPIS POZICE

Co budete v práci dělat?

-Obrábět na klasických frézkách (železo, hliník, nerez).

-Budete pracovat jen na ranní směnu.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Na konvenčních strojích už máte praxi.

-Vyznáte se v technické dokumentaci a zvládnete klasická měřidla.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Dobrou mzdu podle Vašich zkušeností.

-Extra bonusy navíc.

-Dotované jídlo.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a získejte lepší práci. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343