Vedoucí údržby strojů

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Nové Sedlo

Hledáme zkušeného vedoucího, který má zkušenosti s údržbou, vedením týmu a nevadí mu meetingy v angličtině!

POPIS POZICE

  • Řízení menšího týmu údržbářů
  • Zajištění hladkého průběhu výrobních procesů
  • Odpovědnost za každodenní přestavbu výrobních strojů
  • Dohled nad dílnou oprav
  • Zajišťování náhradních dílů
  • Meetingy v angličtině

PROFIL KANDIDÁTA

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Středně pokročilá angličtina
  • Týmový hráč
  • Odolnost proti stresovým situacím

NABÍZÍME

  • Mzda 45.000 – 65.000Kč na základě zkušeností
  • Prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Služební telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

 Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Náměstí Republiky 2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307