Specialista systémů zabezpečení – Celá ČR

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský,
Město: Plzeň

Pro společnost působící po celé ČR hledáme specialistu, který bude mít na starost technické zabezpečení napříč všemi jejími pobočkami.

POPIS POZICE

  • Budete mít na starost technické zabezpečení společnosti a jejích skladů
  • Budete toto zabezpečení spravovat, rozvíjet a nasazovat
  • Budete nasazovat IBŘS-SBI do struktury společnosti společně s jeho řízením
  • Budete mít na starost požadavky, návrhy projektů, potřebná povolení
  • Také budete dohlížet a řídit nasazování těchto systémů – kontrola, reklamace, rozpočet, kvalita, administrativa projektu
  • Budete sledovat trendy v oblasti technického zabezpečení
  • 2-3 dny v týdnu budete na cestách po ostatních pobočkách

  • Skvělé by bylo vzdělání v oblasti elektro nebo aplikovaných vědách
  • Musíte mít zkušenosti se zapezpečovacími systémy (EZS, CCTV, EKV)
  • ŘP sk. B
  • Je potřeba, abyste byl silná osobnost – komunikační a organizační schopnosti
  • Musíte být schopen ekonomicky, techniky a analyticky přemýšlet
  • Měl byste být ochotný cestovat

NABÍZÍME

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Služební automobil i pro osobní účely
  • Služební notebook a telefon
  • 25 dní dovolené
  • Sickdays
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Slevy na pohonné hmoty
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Výhodné telefonní tarify
  • Firemní akce
  • Možnost dalšího vzdělávání

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máte radši osobní kontakt, přijďte za námi na pobočku v Plzni – Náměstí Republiky 2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307