STROJAŘ – do kmene firmy – HRANICE + 7000 náborový bonus

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Hranice
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Společnost s 80-letou tradicí hledá kolegy do svého kmenového týmu. Společnost zajišťuje kompletní logistické systémy, od systémového plánování přes řízení projektů s certifikací až po výstavbu komplexního zařízení.

Hledáme pracovníky na pozici: Obsluha strojů, Obsluha CNC strojů nebo i montážní dělníky!

Práce se odehrává v Hranicích na Moravě.

PROFIL KANDIDÁTA

Nejdůležitější je, že Vám nesmí vadit práce na 3 směny!

Oceníme, ale není podmínka:

– znalost výkresové dokumentace
– zkušenost z výroby
– jeřabnický a vazačský průkaz

A hlavně chuť do práce!

NABÍZÍME

– práce do KMENE firmy
– nástup co nejdříve
– 13. plat
– firemní benefity (závodní stravování, příspěvek na dojíždění, školka)
– Výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně
– týden dovolené navíc
– bonus za docházku

 Po odpracování 3 měsíců minimálně – bonus 7.000 Kč a po dalších min. třech měsících 13.000 Kč.

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte zaslat svůj životopis! 🙂

KONTAKT

Petra Urbaczková
petra.urbaczkova@manpower.cz
+420 725 807 360