Manažer pro budování obchodních sítí

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Firma, zaměřující se na pomoc ostatním společnostem s jejich nastartováním a prosazením se na trhu, nyní hledá do svého týmu dalšího kolegu na pozici manažera obchodních sítí.

Pokud jste komunikativní a systematický člověk, nevadí Vám cestování a obchod je Vaše parketa, tak pak je to pracovní pozice jako dělaná pro Vás!

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Navazování a budování vztahů s novými obchodními partnery v rámci investic (prostřednictvím telefonu, mailu, osobních schůzek)
  • Aktivní prezentace firmy
  • Účast na společenských a kulturních akcích, profesionální zastupování společnosti
  • Správa dat ve firemní aplikaci
  • Pravidelné porady a komunikace s obchodním týmem
  • Nastavování procesů s obchodními partnery a kontrola jejich dodržování

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • Máte příjemné, profesionální vystupování a time-management v malíčku
  • Jste spolehlivý a samostatný
  • Máte prezentační schopnosti a jste komunikativní
  • Máte prokazatelné obchodní zkušenosti (min. 3 roky)
  • Máte řidičský průkaz sk. B a jste ochotný cestovat (ČR + SK)
  • Máte komunikativní úroveň angličtiny

NABÍZÍME

A co bude Vaší odměnou?

  • Přátelský tým lidí, v němž se všichni vzájemně podporují
  • Prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů
  • Práce na živnostenský list
  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusový systém
  • Flexibilní pracovní doba
  • Osobní a kariérní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Karta ActivePass+
  • Možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis na e-mail sara.nechutova@manpower.cz.

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208