Stavbyvedoucí pro kolejové stavby

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,

V současné době hledáme pro našeho klienta, který je spolehlivým obchodním partnerem, jak pro správce státní železniční infrastruktury, tak i pro řadu soukromých investorů, vhodné kandidáty na pozici Vedoucího prací na kolejových stavbách.

POPIS POZICE

  • řízení svěřené stavby
  • zajímavá a různorodá práce na speciálních kolejových konstrukcích, pevné jízdní dráhy, tramvajové tratě
  • koordinace podřízených zaměstnanců, mechanizace a subdodavatelů
  • příprava a kontrola podkladů pro předání realizovaných zakázek
  • dohled nad plněním úkolů a dodržování časového harmonogramu
  • řádné vedení dokumentace staveb

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ nebo VŠ stavební
  • zkoušky dle předpisu SŽDC K03/5/6
  • zkušenost se stavebními pracemi na železnici
  • zkušenost s vedením staveb a podřízených pracovníků
  • samostatné rozhodování, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikační dovednosti
  • uživatelskou znalost práce na PC, MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • nabídneme dlouholeté působení ve stabilní společnosti
  • poskytneme Vám služební vůz i k soukromým účelům
  • zaručíme volnost při příchodu do práce (nemáme pevnou pracovní dobu)
  • jsme naprosto upřímní a rádi odměňujeme (roční odměny, benefity, cestovné v plné výši, pojištění odpovědnosti zaměstnance a řadu dalších)
  • v kancelářích máme pohodové lidi, dobrou atmosféru a nechceme to měnit
  • potěší Vás 5 týdnů dovolené, pravidelné vzdělávání, rozvoj a společné akce

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: možný hned

Zaujala Vás pozice? Prosím o zaslání Vašeho životopisu na email: marketa.simeckova@manpower.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@manpower.cz
+420 724 390 450