Nákupčí

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Manuální práce, Marketingová komunikace a PR, Nákup a sourcing, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Vysočina,
Město: Žďár nad Sázavou

Hledáme nového kolegu na pozici Nákupčí, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní firmy. Společnost se zabývá výrobou komponent pro zdravotnický průmysl pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

POPIS POZICE

Samostatné zajišťování operativního nákupu a logistiky od svěřených dodavatelů a podílení se na vytváření strategie nákupu nepřímého materiálu

Komunikace v anglickém jazyce s českými i zahraničními dodavateli výrobního materiálu včetně sesterských společností skupiny Teleflex

Datové analýzy realizovaných obchodů, poskytování nákupních forecastů, trendové analýzy, benchmarking, výběrové řízení a cenový průzkum trhu

PROFIL KANDIDÁTA

Praxe na obdobné pozici s prokazatelnými úspěchy

Schopnost vyhledávat možnosti pro zlepšení – lean aktivity

Aktivní znalost anglického jazyka

SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

Schopnost a ochota pracovat v motivovaném týmu

Výhodou: Uživatelská znalost SAP , Praktická zkušenost v medical nebo automotive průmyslu

NABÍZÍME

atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením

5 týdnů dovolené

Bonusy, prémie, stravenky

příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování

systém zaměstnaneckých výhod- akce pro zaměstnance atd…

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072