Práce ve skladu – od 23 200 Kč v Pavlově u Kladna

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Středočeský,
Město: Nučice u Prahy

Získejte novou práci v čistém a moderním skladu léčiv v Pavlově u Kladna

Až 28 800 Kč měsíčně (výdělek záleží od přidělené pozice a kvality odvedené práce).

POPIS POZICE

Hledáme nové posily na dvě různé pozice – vyberte si, která je pro Vás nejlepší!

Operátor/ka expedice – vychystávání zboží podle objednávek, manipulace s lehkým zbožím a kontrola šarží

Pracovník/se příjmu – vyskladňování zboží dopravcům, ověřování šarží a expirací výrobků, pomocné práce na skladě

Práce probíhá ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) od pondělí do pátku.

PROFIL KANDIDÁTA

Vítáme zkušenosti ze skladu nebo z výroby.

– fyzická zdatnost,

– čistý trestní rejstřík,

– ochotu pracovat na dvousměnný provoz.

Vše ostatní se u nás naučíte.

NABÍZÍME

Kromě moderního prostředí a fajn kolektivu získáte:

  • mzdu 145 Kč/h,

  • stravenky,

  • příspěvek na dopravu,

  • příplatky za víkendy a přesčasy (všechny evidované a proplácené),

  • týden dovolené navíc,

  • sezonní bonus ve výši až 2 500 Kč,

  • odměny k pracovnímu výročí
    a mnoho dalších výhod!

Zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka níže, nebo volejte na tel. 226 257 592.

Neváhejte a zašlete nám životopis jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte 226 257 592, případně použijte kontakty pod inzerátem.

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz