Účetní bez cizích jazyků!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Pardubický,
Město: Pardubice
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Jste pečlivý/á účetní s praxí a porozhlížíte se v dnešní nejisté době po stabilním a perspektivním uplatnění? Pak čtěte dále…

… mým klientem je zavedená účetní společnost, o jejíž služby je veliký zájem a z tohoto důvodu je potřeba posílit tým účetních!

Náplň práce:

– péče o účetní agendu svěřených klientů

– komunikace s klientem, získání potřebných podkladů

– běžné účetní operace, příprava daňových přiznání, kontrolních hlášení atd.

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání (ekonomické)

– praxe v účetnictví

– zodpovědný přístup

– práce na PC (v účetních programech)

NABÍZÍME

– moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností

– flexibilní pracovní dobu

– platové ohodnocení dle zkušeností

– vzdělávací kurzy a školení

– stravenky

– a další benefity…

Zaujala Vás nabídka? Pak stačí kliknout na “ODPOVĚDĚT” a přihlásit se do výběrového řízení!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686