Zákaznický servis pro Americkou společnost

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Ústecký,
Město: Litoměřice

Velice zajímavý projekt pro výrobní společnost Sídlící na Litoměřicku.

Úplně nová pracovní pozice v zákaznickém servisu pro Americkou společnost.

NÁSTUP LEDEN 2021

POPIS POZICE

– sledování objednávek

– práce v ERP systému

– komunikace se zákazníkem a s ostatními odděleními společnosti výhradně pouze v AJ

– sledování zásilek

PROFIL KANDIDÁTA

– praxe v zákaznickém servisu nejlépe výrobní společnosti

– výborná znalost anglického jazyka

– španělština velkou výhodou

– ochota přizpůsobit se časovému posunu – tedy práce spíše na odpolední směnu

NABÍZÍME

– zázemí a jistotu úspěšně a trvale se rozvíjející společnosti

– příjemné pracovní prostředí

– příplatky

– závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

– platové ohodnocení dle zkušeností

– zaškolení

– nástup dle dohody

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275