Vedoucí technologie

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Pardubice

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího technologie, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá radarovou technikou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

Vedení a koordinace menšího týmu technologů (strojních a elektro)

Zpracování technologické dokumentace pro mechanické díly

Zodpovědnost za tvorbu postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby

Úzká spolupráce s interní výrobou a externími dodavateli výroby / kooperanty

Spolupráce při kontrole kvality

PROFIL KANDIDÁTA

Min. SŠ vzdělání strojírenského směru

Praxe v technologii a zkušenost s vedením lidí

Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách

Středně pokročilá znalost anglického jazyka

Uživatelská znalost MS Office, výhodou znalost Autodesk Inventoru

Samostatnost, flexibilita a týmové chování

Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

Flexibilní pracovní dobu

příspěvek na životní či penzijní pojištění

kurzy angličtiny zdarma

příspěvek na stravování

zvýhodněné volání pro vás a vaši rodinu

zvýhodněné tankování PHM (MOL, Pap Oil)

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072