Inženýr SQA (Suplier Quality Assurance)

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Frýdek-Místek
Hledáme:Muže i ženy

Baví Vás kvalita a chcete si odpočinout od automotive?
Strojírenská firmy by byla tou pravou volbou?
Jedno volné místo je právě teď ve Frýdku – Místku!

Nástup možný po dohodě.

POPIS POZICE

– řešení reklamací s dodavateli
– zajišťování schvalování změn komponentů
– vzorování dílů
– evidence a zpracování vícenákladů k dodavatelům
– zpracování postupných kroků vedoucích ke zlepšení dodavatelské kvality
– řešení neshod ve výrobě spojené s dodavatelskou nekvalitou
– audity u dodavatelů

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání (technické)
– zkušenosti z automotive jsou pro nás výhodou
– praxe na obdobné pozici nutností – min. 2 roky
– angličtina rovněž nutností (slovem i písmem)
– uvítáme silnou osobnost, pro kterou není denní komunikace a vyjednávání problémem ale radostí
– zkušenosti s rozvojem dodavatelů (SQA)

NABÍZÍME

– hlavní pracovní poměr
– stabilní práci v nadnárodní společnosti
– možnost seberealizace
– stravenky
– zvýhodněné mobilní telefonování
– sick days
– bonusové schéma aj.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Zašlete svůj životopis na email: monika.zemanova@manpower.cz
Děkujeme.

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@manpower.cz
+420 725 980 917