Strategický nákupčí do menší rodinné výrobní firmy

Obor: Nákup a sourcing,
Lokalita: Středočeský,
Město: Olbramovice

Pohybujete se již nějaký pátek v oblasti strategického nákupu a hledáte nový impulz ve svém pracovním životě?

Je komunikace v angličtině Vaším denní chlebem?

V tom případě určitě čtěte dál.

Tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů, společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami se neustále posouvají dopředu.
Tak by se dal ve zkratce popsat náš přední klient.

Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, modernějšího kabátku. Otevírá se inovacím a zefektivňování veškerých interních procesů. V průběhu posledních dvou let se firma technologicky posunula mílovými kroky vpřed.

K tomu, aby byla zajištěna plynulost výroby, potřebujeme najít do svého týmu kompetentního Strategického nákupčího, který je rozeným diplomatem, který dokáže bez problému vyjednávat s našimi dodavateli.

Pokud cítíte, že byste právě Vy mohl/a být naším člověkem, určitě nám dejte o sobě vědět.

POPIS POZICE

  • nákup materiálů, zboží a služeb podle plánu zadávání zakázek
  • termínová koordinace dodávek s výrobou
  • organizace výběrových řízení pro výrobní kooperační partnery
  • aktivní vyhledávání nových dodavatelů a udržování vztahů se stávajícími dodavateli
  • návrh komoditní strategie v souladu se strategiemi společnosti a skupiny
  • hledání úspor spolupráce na continuous improvement k získání nejlepší ceny a kvality
  • pravidelný reporting řediteli společnosti a představenstvu

  • zkušenosti na pozici strategického nákupu ve výrobní společnosti
  • technické zaměření
  • velmi dobrá znalost AJ, zkušenost s využitím jazyka v zaměstnání
  • organizační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • samostatnou a pestrou práci
  • flexibilitu
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • seberealizaci v rozvíjející se společnosti s mezinárodním přesahem
  • plnou podporu vedení pro vaše nápady

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405