Technolog – menší zahraniční firma rodinného charakteru, až 40000 Kč nástup

Obor: Výroba a vývoj, Zemědělství,
Lokalita: Středočeský,
Město: Olbramovice
Hledáme:Muže i ženy

Baví Vás nové technologie a sestavování výrobních postupů?

Máte blízko k zemědělské technice a toužíte po tom, stát se součástí menší společnosti s rodinnou kulturou a převážně zahraničním odbytem?

Pak jste u nás na správné adrese.

Tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů, společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami neustále posouvají věci kupředu.
Tak by se dal ve zkratce popsat náš přední klient. Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, slušivějšího kabátu. Otevírá se inovacím a zefektivňováním veškerých procesů. A v neposlední řadě se aktivně zajímá o spokojenost svých zaměstnanců.

Do svého tříčlenného týmu technologů nyní hledáme novou posilu. Ať už jste zkušeným a otrkaným přeborníkem v oboru, nebo své zkušenosti teprve nabíráte či toužíte nabrat, určitě se nebojte zareagovat.

Nechybí-li Vám drive a chuť do práce, u nás se rozhodně neztratíte. 🙂

POPIS POZICE

– tvorba technologických postupů a pokynů, implementace nových
předpisů a jejich aktualizace příprava podkladů pro cenové
nabídky
– stanovení spotřeby materiálu
– komunikace s oddělením konstrukce
– zajištění technické podpory výroby včetně technologických změn
– zapojení do zvyšování kvality a snižování nákladů
– práce v týmu

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/USO strojní
– znalost MS Office, počítačové znalosti
– orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
– zkušenost se svařováním ocelových konstrukcí ( výhodou )
– zkušenost s povrchovými úpravami ( výhodou )

NABÍZÍME

– Atraktivní mzdové ohodnocení
– Dotované stravování v areálu společnosti
– Seberealizaci v rozvíjející se společnosti s mezinárodním přesahem
– Plnou podporu vedení pro vaše nápady

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405