Fakturant/ka

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Ústecký,
Město: Štětí
Hledáme:Muže i ženy

Máte praxi v rámci zpracování faktur?

Chcete prcovat v moderním prostředí?

Určitě mi pošlete životopis, těším se 🙂

POPIS POZICE

Vystavování faktur za všechny produkty

Vystavování zálohových faktur

Vystavování dokladů k uhrazeným zálohám

Kontrola dodržení platebních podmínek pro uplatnění skont

Vystavování dobropisů na uplatněná skonta

Vystavování dobropisů obecně

Zpracování podkladů pro Intrastat (ve spolupráci s nákupem a účtárnou)

Minimálně středoškolské vzdělání (výhodou ekonomické zaměření)

Praxe v rámci pozice fakturanta/ky

Předchozí zkušenosti práce s účetními/fakturačními programy

Samostatnost

Zodpovědnost

Pečlivost

Důslednost

NABÍZÍME

Přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí

Trvalý odborný růst

Stravenky

Příspěvek na dojíždění

25 dnů dovolené a mnoho dalšího

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275