Jeřábník / Manipulant – Super benefity a práce v centru Brna

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Umíte ovládat jeřáb a jste zvyklý jezdit na VZV? Nevadí Vám práce na tři směny? Chcete získat zaměstnání ve výrobě v centru Brna a mít super benefity? Hledáme zkušené jeřábníky / manipulanty do výroby. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE

Co Vás v práci čeká?

-manipulace s břemeny různých velikostí

-vázání břemen

-obsluha VZV

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Máte jeřábnický a vazačský průkaz a oprávnění pro obsluhu VZV.

-Máte zkušenosti s touto prací.

-Nevadí Vám práce na 3 směny.

NABÍZÍME

Co za práci dostanete?

-Dobrou mzdu a bonusy k tomu

-28 dní dovolené

-Dotované jídlo za pár korun

-7 000 Kč ročně do kafeterie

-kurzy angličtiny

-příspěvek na životní a penzijní pojištění

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343