Síťový administrátor/architekt – práce v IT bezpečnostním týmu

Obor: IT konzultace, IT vývoj, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledám síťového administrátora, který má zkušenosti s návrhem a designem interní infrastruktury. Budeš součástí našeho BUILD týmu, který má 6 seniorních členů a rádi tě do všeho zasvětí. Přihlaš se nebo mi napiš pro bližší informace.

POPIS POZICE

Tvoje hlavní náplň práce bude spočívat v rozvoji síťové infrastruktury. Pracujeme se síťovými prvky od největších dodavatelů v oboru jako je Cisco, HP, CheckPoint, Huawei, F5 sítě a další. Kromě toho budeš mít možnost pracovat s cloudovými technologiemi (AWS, Azure). S čím potřebujeme pomoct:

  • navrhováním, instalací a konfigurací síťového softwaru a hardwaru
  • implementací nových změn v síťové infrastruktuře
  • řešením komplexních a složitých ticketů

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

✅ Minimálně 4-leté komerční zkušenosti z oblastí síťové správy a administrativy

✅ Pokročilá znalost TCP / IP (vrstva architektury, principy přepínání / směrování, znalost obecných technologií LAN / WAN)

✅ Zkušenosti s protokoly (OSPF, BGP, MPLS, HSRP / VRRP, STP, VPC)

✅ Znalost bezpečnostních síťových principů a technologií (Checkpoint a Cisco ASA firewalls, site-to-site a vzdálený přístup k VPN atd.)

✅ Komunikativní angličtina – nejméně úroveň B2

Výhodou:

☑️ Znalosti a praktické zkušenosti s technologiemi jako je SDN, SD-WAN, SD-Access, veřejné cloudy (AWS, Azure)

NABÍZÍME

✔️ 5 týdnů dovolené

✔️ 2 Sick days

✔️ Notebook a mobilní telefon

✔️ Technické tréninky a školení

✔️ Relax & Aktivity místnost

✔️ A škálu dnes již tradičních benefitů (výuka cizích jazyků na pracovišti, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, atd.)

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374