Hledáme zkušeného obchodníka!

Obor: Obchod,
Lokalita: Pardubický,
Město: Nezařazeno

Pro našeho klienta, který se zabývá prodejem a servisem osobních automobilů, hledáme nového kolegu do party obchodních zástupců. Hledáte smysluplnou práci ve stabilním prostředí? Pokud máte ukončené středoškolské vzdělání, zkušenosti z prodeje a baví Vás kontakt s lidmi, čtěte dál.

POPIS POZICE

Vaší hlavní náplní práce bude:

– prezentace a prodej vozů

– práce se zákazníkem – pravidelný kontakt a péče o stávající klienty

                                 – aktivní vyhledávání nových klientů

– účast na marketingových akcích (předváděčky aut, prezentace firemních služeb)

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

– min. ukončené středoškolské vzdělání

– zkušenost na obchodní pozici (i v jiném oboru)

– velmi dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování

– být aktivní i v oblasti podpory prodeje, marketingu

– znalost MS office na uživatelské úrovni

– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

Na oplátku nabízíme:

– zajímavé finanční ohodnocení + provize, závislé na výkonnosti

– služební auto, mobilní telefon, MultiSport kartu, využití firemního rekreačního zařízení na horách, firemní stravování,

– 3 dny placeného volna

– možnost osobního rozvoje a profesního růstu

– silné zázemí české společnosti, které se na trhu pohybuje téměř 30 let

Jan Slaba

jan.slaba@manpower.cz

773 769 227

KONTAKT

Jan Slaba