Event koordinátor

Obor: Marketingová komunikace a PR, Vzdělávání,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Nezisková organizace, která pořádá krátkodobé vzdělávací a sportovní akce po Evropě, rozšiřuje svůj tým o dalšího člena na pozici event koordinátora.

Pokud jste komunikativní, zodpovědný, máte dobrou angličtinu a baví Vás cestování, pak neváhejte a ozvěte se mi!

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Organizování krátkodobých vzdělávacích a sportovních akcí v Evropě
  • Všechny operativní a administrativní úkoly související s pořádáním akcí
  • Reporting – Příprava zpráv a hodnocení
  • Komunikace s partnery a zúčastněnými stranami
  • Online a offline propagace událostí
  • Posílení a budování nových vztahů s partnery a zúčastněnými stranami

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s organizací eventů, sportovních akcí, programů pro mládež
  • Flexibilita, Preciznost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost – jedná se o nezávislou práci formou HO (Home Office)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) + vlastní automobil
  • Ochota cestovat i do zahraničí
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)

NABÍZÍME

Co za to nabízíme?

  • Práce na živnost
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Teambuildingy v exotických destinacích
  • Pravidelná školení
  • Notebook a telefon
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis v češtině a angličtině na e-mail sara.nechutova@manpower.cz.

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz