Asistent/ka v půjčovně strojů

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 4

Hledá se asistent/ka pro technicky zaměřenou společnost sídlící na Praze 4.

POPIS POZICE

V rámci této pozice budete pracovat jako asistent/ka v půjčovně strojů (firma vyrábí a pronajímá stavební stroje).

Co bude Vaší hlavní pracovní náplní?

  • Zpracování objednávek, fakturace
  • Komunikace se zákazníky
  • Komunikace a spolupráce s ostatními firemními pobočkami v ČR
  • Řešení základních technických problémů zákazníků
  • Komunikace a spolupráce se servisními techniky
  • Koordinace půjčovny strojů v rámci celé ČR
  • Ad-hoc administrativní úkoly

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Pozice je vhodná i pro juniornejší kandidáty, ale je potřeba abyste měl/a zkušenost z obdobné pozice
  • Vaše čeština/slovenština je na úrovni rodilý mluvčí, anglický jazyk je výhodou (nikoliv podmínkou)
  • Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni
  • Jste příjemná, komunikativní osoba
  • Byli bychom rádi, kdybyste měl/a pozitivní vztah k technice

NABÍZÍME

Můžete se těšit na…

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Pobočka je otevřená 7:00 – 16:00 (po – čt), 7:00 – 14:30 (pá) – pracovní doba je na domluvě (je flexibilní)
  • Lokalita: Praha 4

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052