ManpowerGroup

Account Manager v HR službách – Brno

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Posilte náš obchodní tým! Hledáme nového parťáka, zapáleného obchoďáka! Otevíráme lidem dveře k nové kariéře. Je to ale stále obchod, i když úplně jiný, než jste pravděpodobně zažili jinde. Našim klientům pomáháme najít talentované pracovníky a dále růst díky službám, které poskytujeme. Přidejte se do našeho týmu ManpowerGroup – největší personální společnosti v ČR. Náš záběr v oblasti HR sahá od recruitmentu přes outsourcing, marketing, až po HR consulting. To vše našim klientům můžeme nabídnout! Pojďte s námi propojovat zajímavé pracovní nabídky významných klientů s talentovanými lidmi.

POPIS POZICE

Co Vás na této pozici čeká a nemine?

U nás budete mít na starosti:

akvizice nových klientů na základě předem definovaných obchodních cílů

prodej celého portfolia služeb společnosti ManpowerGroup

spolupráci na projektech našich nejvýznamnějších klientů a s našimi kolegy na pobočkách, kteří se starají o samotný nábor

– definování budoucí obchodní strategie v regionu a rozvíjení dalších obchodních příležitostí

– účast a zastupování společnosti ve výběrových řízeních

– tvorba prezentací a cenových nabídek, vedení obchodních jednání

– pravidelný reporting, plánování rozpočtu, aj.

PROFIL KANDIDÁTA

Koho do našeho týmu hledáme?

Hledáme především někoho, kdo umí klienta vyslechnout, pochopit jeho potřeby a navrhnout mu řešení na míru.

Dále byste měl/a mít:

– profesionální a milé vystupování

– předchozí zkušenosti z obchodní pozice a obchod mít prostě v krvi

– dobrou znalost anglického jazyka

– více než vaše ego nás bude zajímat co dokážete a co jste schopen/schopna se naučit

NABÍZÍME

A teď se jistě ptáte: “A co za to?”

Za vaši práci Vám můžeme nabídnout:

– motivující mzdové ohodnocení včetně bonusové složky

– silné zázemí jedničky na trhu personálních služeb

– možnost využití služebního automobilu i pro soukromé účely

– časovou flexibilitu s možností využití home office

– zaškolení a další rozvojové aktivity včetně jazykových kurzů v pracovní době

– množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, sick days, Cafeterii, Multisport karta, firemní akce, a další.

– nástup možný dohodou

Pokud vás naše nabídka oslovila, neváhejte zaslat svůj životopis či odkaz na LinkedIn profil.

KONTAKT

Nikola Makovská
nikola.makovska@manpowergroup.cz