Nástrojář – Benešov nad Ploučnicí

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Benešov nad Ploučnicí

Do výrobní společnosti v Benešově nad Ploučnicí hledáme nástrojáře. Ničeho se nemusíte bát, vše Vás naučíme. Stačí nám pokud jste technicky zdatný kutil a nebojíte se nových výzev.

POPIS POZICE

Sestavování, seřizování a příprava lisovacích nástrojů pro hromadnou výrobu dle technické dokumentace.

  • ukončené střední odborné vzdělání nejlépe technického směru
  • Výhodou je  praxe na obdobné pozici / zkušenost z výrobní společnosti
  • Máte technické myšlení
  • Nebojíte se nových výzev a máte chuť pracovat

NABÍZÍME

  • Mzda dle zkušeností
  • Společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a prostředím, kde je radost pracovat a můžete se zde dál profesně rozvíjet
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku (budeme-li vzájemně spokojení, prodloužíme Vám pracovní poměr na dobu neurčitou)
  • Benefity: závodní stravování, odměna za pracovní/životní výročí, věrnostní odměny, + 2 dny dovolené navíc, penzijní pojištění, 13. a 14. mzda,  mimořádné odměny za pracovní výkon, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvky na dětský tábor

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: michaela.pavlickova@manpower.cz

Těšíme se na Vás!

Tel.: 703 865 349

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349