IT Specialista (MS-SQL)

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Rokycany
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Budete zajišťovat chod aplikačních systémů, zejména prostředí MS-SQL serveru a navazujících systémů

Budete se spolupodílet na architektuře datového skladu

Budete fungovat jako uživatelská podpora a řešit požadavky vzniklé na straně uživatelů

Budete komunikovat s uživatelskou podporou používaných SW

Budete navrhovat zlepšení v návaznosti na současné trendy ve vývoji HW a SW

Budete se podílet na nových projektech

PROFIL KANDIDÁTA

3 roky praxe na obdobné pozici

Zkušenost s tvořením Data Warehouse

Znalost MS SQL serveru včetně SSIS, SSAS, SSRS, TSQL Query a visual studia

Znalost programovacích technik objektového programování jazyka C# nebo Visual basic nebo C++

Znalost formátovacích a skriptovacích technik ve webových aplikacích

Aj nebo Nj na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

Dobré platové ohodnocení odvíjející se dle zkušeností

Benefit na dojíždění

Bonus za 100% docházku

Příspěvek na stravování

Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

26 dní dovolené

MultiSport kartu

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178