Konstruktér s elektro zaměřením

Obor: Administrativa, Elektro a automatizace, IT správa, IT vývoj, Manuální práce, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Pardubický,
Město: Přelouč

Hledáme nového kolegu na pozici Konstruktér/Technolog, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní firmy. Společnost se zabývá výrobou vojenské techniky pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Přelouč

POPIS POZICE

návrh konstrukce částí vozidel

zpracování konstrukční a výrobní dokumentace

příprava dokumentace pro zkoušení vozidel

práce v programu Inventor, AutoCad electrical

konstrukce osobních, nákladních vozidel z hlediska elektrického zapojení

zpracovávání cenových nabídek a kalkulace nákladů

orientace v elektrických schématech a jejich tvorba

minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření – elektro (autoelektrikář)

technická představivost a manuální zručnost

znalost AJ výhodou

znalost s MS Office

znalost  IS Helios výhodou

NABÍZÍME

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

zvýhodněný telefonní tarif

flexibilní pracovní doba, dotované stravování v sídle společnosti

odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

profesní růst a další vzdělávání

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072