Specialista controllingu

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kutná Hora
Hledáme:Muže i ženy

Baví Vás finance a máte vzdělání v této oblasti?

Chcete využívat anglický jazyk na denní bázi?

Máte analytické myšlení, jste pečlivá/ý a zodpovědná/ý?

Pro mezinárodní společnost se sídlem v Kutné Hoře hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni do oddělení financí.

POPIS POZICE

  • provádění měsíčních, kvartálních a ročních uzávěrek
  • shromažďování, analýzy a vyhodnocení údajů z výrobního procesu
  • informování managementu a následné vysvětlení pokud dojde k odchylkám mezi finančním plánem a skutečností
  • provádění prodejních analýz a nákupních cen
  • komunikace s ostatními odděleními napříč společností ohledně investičních budgetů
  • schvalování objednávek a faktur, spolupráce s ostatními odděleními na řešení pohledávek
  • pravidelné zpracovávání reportů tržeb, prodaných výrobků a analýz pro management

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • ideálně 1-2 roky praxe v oblasti controllingu
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • pokročilá znalost práce s Excelem (kontingenční tabulky, makra, vyhledávací funkce…)

Výhodou:

  • znalost systému SAP nebo nástrojů Business Intelligence
  • zkušenost s výrobním controllingem

NABÍZÍME

  • zajímavé pracovní uplatnění a zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • každoroční valorizace platu a další benefity – 13. plat, penzijní/životní připojištění, flexi passy…
  • smlouva na dobu neurčitou

KONTAKT

Šárka Hajšmanová
sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz
+420 727 810 501