Mechanik zasklívací dílny

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti ?

Máte zkušenost se zasklíváním osobních a dodávkových vozů ?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás ! Zašlete nám svůj životopis !

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici MECHANIK ZASKLÍVACÍ DÍLNY!!!

POPIS POZICE

– demontáž a montáž autoskel (čelní skla, boční skla, zadní skla) osobní a dodávkové vozy, pro autobusy, nákladní vozy, stavební stroje,

– opravy autoskel – scelení

– kódování skel Cebia

– služby jsou prováděny na pobočce / mobilním servisem pro danou oblast

– zajišťuje pick-up servis – převoz svěřeného vozu klienta pro servisní úkon

– komunikace se zákazníky vč. zpracování příslušných dokumentů – převzetí vozu, nafocení vozu, vypsání podkladů pojistné události

– správa peněžní hotovosti / cenin ( vybrané hotovost od klientů, benefit. poukazy )

– zodpovídá za svěřené pracoviště / mobilní montážní vůz

– možnost pracovat s nejnovějšími a moderními technologiemi.

PROFIL KANDIDÁTA

– střední odborné vzdělání,
– řidičský průkaz skupiny B,
– znalost práce na PC (MS Office, Internet),
– zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost,
– velmi dobré vystupování, komunikační schopnosti,
– aktivní přístup, sebekázeň

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda: 30 000,- Kč / měsíc

– příspěvek na stravování

– 25 dní dovolení + sick days

– možnost kariérního růstu

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339