Nástrojař

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Odolena Voda
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti ?

Máte zkušenosti nebo vzdělání jako strojní zámečník, obráběč kovů či klempíř ?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!! pošlete nám svůj životopis!!

Pro našeho významného klienta zabývající se leteckým průmyslem, hledáme vhodné uchazeče na pozici NÁSTROJAŘ!!

POPIS POZICE

– sestavování přípravků

– sestavování a rozebírání nástrojů

– sestavování měřidel, ohýbadel a zhotovování šablon

– řezání závitů, stáčení pružin a další činnosti.

PROFIL KANDIDÁTA

– absolvent SOU nástrojař, strojní zámečník, obráběč kovů

– nebo zkušenost na pozici nástrojař, strojní zámečník, klempíř

– manuální zručnost, přesnost, pečlivost, samostatnost, velmi dobár

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda : až 30 000,- Kč / měsíc + měsíční bonus 12%

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na penzijní připojištění

– dotované stravování v areálu společnosti

– možnost ubytování v okolí společnosti

– lokalita: Odolená Voda (20 min z Prahy)

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339