Expedient/ka uzenin v ČB – Noční směna 20-27000 Kč

Obor: Retail,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice
Hledáme:Muže i ženy

Jihočeská masna ČB přijme expedient/ku na noční směnu.

POPIS POZICE

  • Při noční směně budete expedovat uzeniny
  • Pracovní doba 1:00 – 9:00
  • Pracovní týden – Pondělí až Pátek

PROFIL KANDIDÁTA

  • Ochota práce v noci 1:00 – 9:00
  • Zdravotnický průkaz

NABÍZÍME

  • Mzda dle kvalifikace/zkušeností a bonusů 20-27 000 Kč
  • Oblečení od firmy
  • Práce v zavedené rodinné společnosti
  • 4 týdny dovolené
  • Podnikové stravování – 23 Kč doplatek
  • Naturální odměna – maso
  • Možnost parkování

V případě zájmu použijte odpovědní tlačítko nebo pošlete Váš životopis na martin.simon@manpower.cz

KONTAKT

Martin Šimon
martin.simon@manpower.cz
+420 727 942 196