TAX MANAGER / PARTNER

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Vyšší management, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co u nás budete mít na starosti?

– Samostatný výkon daňového poradenství v rámci nově budované pražské kanceláře

– Sestavení a vedení týmu daňových konzultantů (senior a junior)

– Příprava odborných stanovisek především v oblasti DPPO a okrajově v DPPO a DPH

– Zastupování klientů před správcem daně (možnost konzultace s naším specialistou na daňový proces)

– Příprava daňových tvrzení pro naše klienty (spíše okrajová záležitost)

– Mezinárodní daňové strukturování, transferové ceny (je odborně zastřešeno mateřskou kanceláří)

– Spolupráce s naším účetním a advokátním týmem

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké znalosti a dovednosti je potřeba mít na danou pozici:

– Perfektní znalost DPPO

– Dobrá znalost DPPO a DPH

– Zkušenost na obdobné pozici min 5 let

– Zkušenost z BIG4 výhodou

– Mezinárodní zdanění a transferové ceny výhodou (nikoliv podmínkou)

– SAMOSTATNOST při jednání s klienty

– Angličtina na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

Co vám můžeme nabídnout?

– Zázemí velice seniorního týmu specialistů

– Zdokonalování se v dané oblasti (větší zaměření na mezinárodní zdanění apod.)

– 5 týdnů dovolené

– Home office

– Stravenky, občerstvení na pracovišti

– Příspěvek na penzijní pojištění apod.

Životopisy prosím zasílejte na email Iva.Klimesova@experis.cz

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002