Zásobovač_ Material Planner

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Nákup a sourcing,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kolín

Pro našeho významného klienta zabýjícího se výrobou klimatizací a chladících zařízení do vlaků a autobusů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

ZÁSOBOVAČ/ZÁSOBOVAČKA s angličtinou

Hlavní pracovní poměr

Místo výkonu práce průmyslová zóna Ovčáry.

POPIS POZICE

  • Zajišťování a nakupování materiálu pro výrobu na základě plánu pro zabezpečení plynulého chodu jednotlivých výrobních linek.
  • Denní komunikace s dodavateli, specifikování potřeb a požadavků na základě plánu výroby a následné vystavování objednávek.
  • Udržování optimální úrovně skladových zásob.
  • Komunikace s ostatními útvary ve společnosti (výroba, zákaznický servis, účtárna, atd.)

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického/ekonomického/logistického směru)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni nutná
  • Znalost práce na PC (Excel)
  • Zkušenosti z výrobní firmy výhodou
  • Orientace na zákazníka
  • Schopnost samostatného logického myšlení a rozhodování
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Komunikační dovednosti, umět prosadit svoje požadavky
  • Odolnost vůči stresovým situacím

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Zajímavé zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové podmínky
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Dotované závodní stravování
  • 25 dní dovolené

KONTAKT

Simona Klepáčová
simona.klepacova@manpower.cz
+420 734 524 674