Administrativní pracovník/ce se znalostí NJ

Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáte práci administrativního charakteru okořeněnou každodenní komunikací v německém jazyce? Připojte se k úspěšné mezinárodní společnosti sídlící v Ostravě. Kromě stabilního zázemí a fajn party kolegů na Vás čeká široká škála benefitů, jako jsou občasná práce z domova, stravenky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené a mnohem více.

POPIS POZICE

Čeká na vás:
– zadávání a správa dat v interních databázích (jedná se o údaje dodavatelů a odběratelů společnosti)
– zakládání, aktualizace a editace kmenových data, řešení nesrovnalostí
– komunikace se zahraničními kolegy, zákazníky i odběrateli v německém jazyce (především mailová)

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:
– dokončené SŠ vzdělání
– znalost NJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem – budete psát maily kolegům v zahraničí, případně jim i telefonovat)
– komunikativnost
– znalost balíčku MS Office

NABÍZÍME

Nabízíme Vám:
– týden dovolené navíc
– stravenky v hodnotě 110 Kč
– roční příspěvek do Cafeterie
– práci ve stabilní mezinárodní společnosti
– možnost pracovat 2x týdně z domova
– jazykové kurzy

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275