Materiálový plánovač – až 70 000,-

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Bude na Vás schvalovat týdenní plán výroby a řešit jeho změny
Budete dohlížet na dodržování termínů, sledovat a analyzovat vývoj zakázek
Řízení a monitorování materiálových zásob bude na denní bázi
Budete identifikovat rizika a neefektivnosti a řešit mezery v procesech
Uvítáme návrhy zlepšování plánovacích procesů

PROFIL KANDIDÁTA

Měl/a byste znát výrobní technologie a procesy
Znáte MS Office a ERP systémy (EXPERTI vítáni!)
Očekáváme zkušenosti v oddělení plánování výroby/logistiky
Znalost principů, Pull systemu, Kanban a levelingu logistických procesů výhodou
Dorozumíte se AJ nebo NJ

NABÍZÍME

Příspěvek na dojíždění
Bonus za docházku
Dotované stravování
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
26 dní dovolené
MultiSport kartu

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178