Stavební projektant (železničních stavby)

Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Baví tě projekční práce?
Zajímáš se o kolejové stavby?
Hledáš změnu?

Ozvi se nám – rádi s tebou probereme detaily nabízené pozice!

POPIS POZICE

  • Samostatná práce na projektech
  • Zpracování a posouzení různých stupňů projektové dokumentace kolejových staveb (železnice, tramvaj, vlečka)
  • Návrhy a řešení železničního svršku, spodku

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti s projektováním železničních staveb velkou výhodou
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Zkušenosti s prací v AutoCADu nutností
  • Týmovost, pečlivost, svědomitost

NABÍZÍME

  • Adekvátní platové ohodnocení + prémie 2x ročně
  • Pružnou pracovní dobu
  • Profesní i osobní růst, účast na školeních
  • Další benefity

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: možný ihned

Na Váš životopis se budeme těšit na emailové adrese: monika.zemanova@manpower.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@manpower.cz
+420 725 980 917