Obsluha/řidič nakladače. Lokalita Chomutov

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Ústecký,
Město: Chomutov

Hledáme spolehlivého řidiče kolového nakladače, který vlastní ŘP sk. B a strojní průkaz.25

POPIS POZICE

  • obsluha kolového nakladače
  • základní údržba stroje
  • manipulace s materiálem

PROFIL KANDIDÁTA

  • SOU
  • průkaz strojníka
  • řidičský průkaz sk. C
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

NABÍZÍME

  • fixní mzda dle zkušeností + bonusy
  • zajímavé a různorodé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované obědy / stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dětskou rekreaci
  • další benefity

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: michaela.pavlickova@manpower.cz

Těšíme se na Vás!

Tel.: 703 865 349

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349