Operátor výroby – mzda až 147 Kč/hod, 100 Kč stravenky! NÁSTUP IHNED!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání s velmi dobrým finančním ohodnocením a stravenkami?

Nevadí Vám práce na 3 směny a máte zkušenosti z výroby?

Pak hledáme právě Vás!

NABÍRÁME DO VÝROBY VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI OPERÁTOR VÝROBY A SKLADU.

POPIS POZICE

Povinnosti operátora:

– Obsluha výrobních linek na výrobu palivových trubek a nádrží

– Vedení záznamů o vyrobených kusech a případných závadách

– Vizuální kontrola jednotlivých dílů

– Ukládání a balení výrobků

PROFIL KANDIDÁTA

Zkušenosti s prací ve výrobě

– Minimálně výuční list (nezáleží na oboru)

– Manuální zručnost

– Samostatnost, spolehlivost

– Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME

– Mzda 147 Kč/hod.

– Bonusy za docházku, další odměny

– Stravenky 100 Kč za každou odpracovanou směnu

– Příjemné pracovní prostředí

– Stabilní práci v příjemném kolektivu

KONTAKT

Kateřina Gold
katerina.gold@manpower.cz
+420 602 692 089