Operátor svářecích strojů s ubytováním a super mzdou!

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Středočeský,
Město: Slaný, Kladno, Budyně nad Ohří, Louny

Do dynamické společnosti vyrábějící nemocniční lůžka sháníme nové kolegy na pracovní pozici operátora svářecích strojů.

U nás není problém zajistit ubytování, a nebo můžete využívat naše firemní svozy, které jsou z lokalit Kladno – Slaný – Budyně nad Ohří.

POPIS POZICE

Náplň práce:

  • obsluha svařovacích strojů
  • zakládání přípravků
  • základní ošetření a údržba svařovacích robotů
  • konečná úprava svárů

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • zkušenost se svářecími stroji (výhodou)
  • ochotu pracovat na směny
  • pracovní nadšení a loajalita

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • mzdu 28.000 Kč
  • 13. plat
  • možnost profesního růstu
  • kafeterie
  • dotované stravování
  • možnost využití ubytovny, nebo svozové dopravy

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, tak posílejte své životopisy na emailovou adresu tereza.tomiova@manpower.cz, nebo volejte na číslo 226257591.

Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Tereza Tomiova
tereza.tomiova@manpower.cz
+420 734 862 374