Obsluha svařovacího robotu

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Slaný
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte stabilní práci s ubytováním ?

Máte alespoň minimální zkušenost se svářením ?

Sváříte doma a baví Vás to ?

Máte propadlý svářečský průkaz ?

Jste po škole a potřebujete získat praxi ve sváření ?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, tak jste to právě Vy koho hledáme !!!

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou nemocničních lůžek se sídlem u Slaného, hledáme vhodné kandidáty na pozici OBSLUHA SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ!!!

POPIS POZICE

– obsluha svařovacího robota

– ruční dosváření kovových konstrukcí (3-5 % za směnu)

– provádění vizuální kontroly

– dočištění svařeného výrobku

Hledáme hlavně spolehlivé a loajální zaměstnance, alespoň s minimálním zkušeností se svářením, kteří jsou ochotni pracovat ve třísměnném režimu (ranní, odpolední, noční).

NABÍZÍME

– stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr

– postupné navýšení mzdy: ve zkušební době 24 000 – 26 000,- Kč / měsíc, po zkušební době se mzda zvedá na 28 000,- Kč / měsíc

– firemní stravování

– možnost přesčasů

– 13. mzda, firemní školka

– možnost ubytování

– svozový autobus z Kladna, Slaného, Kostelce nad Ohří.

– lokalita: kousek u Slaného

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339