´

Servisní technik (elektro – automatizace) v Olomouci!

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc
Hledáme:Muže i ženy

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme nové kolegy na pozici Servisní technik – elektro-automatizace

Máte zkušenosti v rámci elektroúdržby a s automatizací? Např. s roboty KUKA?

Vlastníte vyhlášku 50 §6 či vyšší?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Náplní Vaší práce bude podílení se na servisu vstřikolisů a dalších strojů pod vedením zkušeného manažera údržby. Budete spolupracovat i na nastavování procesů automatizace výroby (alespoň základní znalost automatizace NUTNÁ). Velkou výhodou budou předchozí zkušenosti ze sektoru automotive. 

PROFIL KANDIDÁTA

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme elektro vzdělání (výuční list či SŠ) a vyhlášku 50 §6 či vyšší. Nezbytné jsou také zkušenosti na podobné pozici (výhodou budou zkušenosti z automotive) a alespoň základní znalosti procesů automatizace. Velkou výhodou pro další kariérní růst bude znalost AJ nebo chuť se jazyk naučit.

Jedná se o práci na dvě směny. 

NABÍZÍME

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (30-35.000 Kč). Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů. 

Nástup je možný ihned nebo dohodou. 

Našli jste nabídku, které Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.