Vedoucí oddělení kvality – potravinářství

Obor: Bezpečnost a ekologie, Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Zákaznický servis, Zemědělství,
Lokalita: Středočeský,
Město: Divišov
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • Vedení menšího týmu kvalitářů (věnovat se jejich motivaci, hodnocení, schvalování dovolených, plánování směn apod.)
  • Podílení se na tvorbě systému řízení kvality (HACCP)
  • Komunikace s externími dodavateli, firmami zpracovávající vzorky a zákazníky
  • Kontrola a správa údajů o dodavatelích
  • Spolupráce s manažerem kvality na zajištění celkového chodu oddělení kvality

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenost v oblasti kvality ze segmentu potravinářství
  • Zájem o obor a rozvoj oddělení i svěřeného týmu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace se zahraniční mateřskou firmou, dodavateli a dalšími organizacemi
  • Znalost zejména MS Excel, ve kterém občas budete zpracovávat přehledy, tabulky, filtrovat

NABÍZÍME

  • Práci v příjemném pracovním prostředí a přátelskou atmosféru
  • Možnost profesního rozvoje
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky (100 Kč / den)
  • Kurzy anglického jazyka
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Roční bonusy a odměny za výročí u společnosti

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347