INŽENÝR/KA KVALITY – vhodné i pro méně zkušené!!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kutná Hora
Hledáme:Muže i ženy

Říkají Vám něco pojmy 8D report, FMEA a 5WHY?

Máte dobré komunikační a prezenční schopnosti?

Nevadí Vám mluvit ve své práci v anglickém jazyce?

Pro nadnárodní společnost se sídlem v Kutné Hře hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR KVALITY. Pozice je vhodná jak pro seniorní kandidáty/kandidátky, tak pro juniorní, které rádi zaučí.

POPIS POZICE

  • řešení zákaznických reklamací a ostatních požadavků od klienta
  • koordinace týmu kontrolorů a techniků
  • sběr, analýza a monitorování kvalitativních dat
  • podílení se na interních a externích auditech
  • implementace nápravných a preventivních opatření do výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality (8D report, FMEA, Ishikawa, 5WHY…) výhodou
  • zkušenost s normou ISO 9001 výhodou
  • středně pokročilá znalost Aj – nebát se mluvit
  • samostatnost a zodpovědnost

NABÍZÍME

  • zajímavou a pestrou práci v týmu odborníků
  • odpovídající platové ohodnocení podle znalostí a zkušeností
  • zaměstnanecké benefity jako např. 25 dní dovolené, každoroční valorizaci platu, flexi passy, závodní stravování atd.
  • smlouvu na dobu neurčitou atd.
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • nástup možný ihned

KONTAKT

Šárka Hajšmanová
sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz
+420 727 810 501