Obchodní zástupce s němčinou

Obor: Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,

Máte zkušenosti se zahraničním obchodem? Domluvíte se německy a technická dokumentace vám není cizí? Do mezinárodní strojírenské firmy hledáme šikovné obchodníky. Budu ráda za vaše životopisy!

POPIS POZICE

  • komunikace se svěřenými zákazníky ve Vašem teritoriu
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci Evropy (zejména zahraniční obchod)
  • příprava nabídky a objednávek
  • budete spravovat obchodní případ od přijetí poptávky, přes komunikaci v průběhu realizace zakázky až po zaplacení.
  • výsledkem práce bude realizovaná zakázka, prodej inovativních výrobků
  • účast v zajímavých projektech i výstavách napříč teritoriem

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ technického případně ekonomického směru
  • znalost německého jazyka na pokročilé komunikativní úrovni (B2)
  • technické myšlení
  • dobrá znalost a aktivní užívání programů MS Office
  • prozákaznický přístup
  • velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME

  • zodpovědnou a různorodou práci
  • aktivní využití němčiny, služební cesty v rámci Evropy
  • pružná pracovní doba
  • motivující finanční ohodnocení, bonusy/prémie
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • závodní stravování

Místo pracoviště: Bohumín
Nástup: hned, dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete mi svůj životopis na email: marketa.simeckova@manpower.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@manpower.cz
+420 724 390 450